info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

BİZ KİMİZ?

1986 yılında bir reklam atölyesi olarak doğduk. Dijital Fine Art Baskı alanında kazandığımız deneyimi 2009 yılında sertifikalı bir "Fine Art Baskı Atölyesi" kurarak geliştirdik. Arşiv kalitesinde pigment baskı hizmetleri sunduğumuz ve kaliteli malzemelerle farklı sergi çözümleri geliştirdiğimiz bu çok yönlü üretim atölyesini daha ulaşılabilir kılmak için Sanatsalbaski.com’u bir online baskı platformu olarak hayal ettik.

Sanatsalbaski.com fotoğrafçı, ressam ve illüstratörlerin dijital medyalar üzerindeki eserlerini, eşsiz bir kalitede, modern ve yenilikçi yöntemler ile basarak, geleneksel sunum yöntemlerini kullanır ve sipariş edilen fine art baskıları sergilemeye hazır hale getirerek kullanıcıya ulaştırır.

Sanatsalbaski.com eserlerinizin üretimini kendi belirlediğiniz format, ölçü, sunum şekli ve miktarda online baskı olarak satın almanıza olanak sağlar.

Dijital Fine Art Baskı Biz Kimiz

Dijital Fine Art Baskı Sertifikaları

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.