info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

DIPLEKS BASKI

Dipleks baskı (diasec, pleksi sandviç) sunumda keskin hatlı, sade ve şık bir görünüm sağlayan bir fotoğraf baskı sistemidir.

Dipleks baskı, 4 mm kalınlığında Alu. Dibond kompozit alüminyum plakaya yerleştirilerek pleksi malzemeye elastik ultra-clear UV silikon ile yapıştırılır. Böylece esnemeyen ve sağlam bir yapı elde edilir.

Dipleks baskının bakan göz üzerinde etkisi extra parlaklık ve üç boyut hissidir. Dipleks baskıda sırt ve resim arasında yansıma önlenerek parlak ve şık bir sunum sağlanır. Uzun ömürlülüğü ve modern görünümü ile özellikle müze ve galeri teşhirlerinde kullanılacak fine art baskılar için tercih edilir.

DIPLEKS BASKI FOTOĞRAF KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

1. Hahnemühle Parlak Fotoğraf Kağıdı

Hahnemühle Parlak Fotoğraf Kağıdı

Tüm dipleks baskılarımızda mürekkep emiciliği mikro gözenekleri sayesinde mükemmel olan güneşe ve suya daha dayanıklı Hahnemühle parlak fotoğraf kağıdı kullanıyoruz. Reçine kaplı ve parlak bir fotoğraf kağıdı olan RC kağıt, doğal tonları yakalamak konusunda çok başarılıdır.

- Resin Kaplama
- Parlak
- Doğal tonlar
- 190 gr.

DIPLEKS FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ ÇEŞİTLERİ

1. Çerçevesiz Form

Çerçevesiz Form

Dipleks baskının çerçevesiz olarak sunumudur. Ürünün iç kenarlarından, kullanılan malzemeler kat kat görülebilir. Sade ve şık görüntüsüyle avangart bir sunumdur.

2. Yüzer Çerçeveler

Yüzer Fotoğraf Çerçeveleri

Yüzer çerçeve ve dipleks fotoğraf baskıları birleştiğinde eşsiz bir duygu yaratır. Baskılar, seçilen ahşap çerçevenin içine her kenardan 6 mm boşluk kalacak şekilde oturtulur. Çerçeve ve baskı arasında kalan bu boşluk, baskının çerçeve içinde havada durduğu izlenimi yaratır. Naturel (doğal kayın), siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunur.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.