info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

FINE ART BASKI

Fine art baskı, istenilen renk ve dokuları ortaya çıkaran, müze kalitesinde ve uzun ömürlü bir fotoğraf baskı tekniğidir.

Fine art baskı canlı renkler ve keskin detaylar için tercih edilir. Bununla beraber "RGB Siyah Beyaz" dosya kullanarak yapılan fineart baskılar geleneksel siyah beyaz fotoğraf baskıları kadar başarılıdır. Ayrıca, sepia ve selenium tonlamalarında da üstün başarı yakalar.

Sanatsal Baskı, fine art baskılar için Hahne Mühle kağıt çeşitleri, farklı sırt ve çerçeve sistemleri seçenekleri sunar. Baskılarımızın tümü Epson yazıcılarda, Epson pigment mürekkepleri ile basılır.

FINE ART ve FOTOĞRAF BASKI KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

1. Hahnemühle - Baryta FB Fotoğraf Kağıdı 350 gr

Fine Art Baskı için Baryt FB Fotoğraf Kağıdı

Hahnemühle Baryta FB, geleneksel baryt dokusu ile pamuklu kağıdın doğallığını birleştirir. Özellikle etkileyici karakteri, Baryta'nın parlak ve kontrast özellikleri ve çok ince yüzey dokusu ile eserlerinize ruh katacaktır. Özellikle, siyah beyaz fotoğraflarınızın fine art baskılarında tavsiye ederiz.

- 350 gr.
- % 100 Pamuklu
- Beyaz
- Parlak (Baryt Parlaklığı)

2. Hahnemühle - Photo Luster Fotoğraf Kağıdı 260 gr

Photo Luster Fine Art Fotoğraf Kağıdı

Hahnemühle Photo Luster, fotoğrafçıların yüksek kaliteli fotoğraf baskısı yapmak için en çok tercih ettiği kağıttır. Yarı mat ve inci parlaklığı ile çok yönlü bir kağıt olan Photo Luster hem siyah beyaz hem de renkli fotoğrafların baskılarında etkileyici bir derinlik sağlar.

- Yarı mat
- Beyaz, pürüzsüz

3. Hahnemühle - Photo Matt Fibre Fotoğraf Kağıdı 200 gr

Photo Matt Fibre Fotoğraf Baskısı Kağıtları

Hahnemühle Photo Matt Fibre, extra pürüzsüz yüzeyi ile Hahnemühle kalitesini daha az doku ve daha parlak beyaz nokta ile birlikte isteyenlerin fine art fotoğraf baskılarında tercih ettiği kağıttır.

Matt Fibre - yüksek sanatsal baskı standartlarına sahiptir; pürüzsüz yüzey dokusu, rengi ve iyileştirilmiş inkjet kaplaması, çok geniş mürekkep ve renk evreni ve sağladığı yüksek yoğunluk ile her tür imgeye değer katar.

Hahnemühle Matt Fibre, üst kalite fotoğraf baskılarına, sanat röprodüksiyonlarına, renkli ve siyah beyaz dijital sanat eserlerine çok yakışır.

FINE ART FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ ÇEŞİTLERİ

1. Çerçevesiz Rulo Form Baskılar

Çerçevesiz Rulo Form Baskı

Fineart baskını tercih ettiğin çerçeve boyutunda ve kolay taşınabilir paketinde rulo olarak temin edebilirsin.
Rulo baskı, ezilip bükülmeden, korunaklı karton tüpün içine yerleştirilir.

2. Çerçevesiz Dibond Form Baskılar

Çerçevesiz Dibond Form Baskı Detay

Büyük boyuttaki eserlere uygunluğu, hafifliği, zarif çözümleri, sağlamlığı ve mukavemetinden dolayı özellikle müze kalitesinde sunuşlar ve sergilerde yaygın olarak kullanılmakta olan fotoğraf baskılarıdır.

Dibond güncel sunum olanakları arasında müze ve galeri teşhirlerinde öne çıkan bir fine art baskı sistemdir.

- Müze Kalitesinde Sunum
- Arşiv Kalitesinde Ömür
- %100 Düz Yüzey

3. Art Blok Fotoğraf Çerçevesi - Siyah

Art Blok Fine Art Fotoğraf Çerçevesi

Art Blok fotoğraf çerçevesi, yüksek kalitede sağlam ahşaptan yapılmıştır. 7 cm derinlikli ve ön tarafta 1 cm enlidir. Siyah renk seçeneği ile gelir. Üretimimizde kullandığımız ahşabın kalitesini önemsiyoruz. Bu yüzden kalıcı olarak formunu koruyan ahşap çerçeveler kullanıyoruz.

4. Klasik Fotoğraf Çerçevesi - Siyah

Klasik Fotoğraf Çerçeveleri

Klasik fotoğraf çerçevesi, yüksek kalite, sağlam ahşaptan yapılmıştır, 1 cm derinlikli ve 5 cm enli olarak ve siyah renk seçeneği ile gelir. Üretimlerimizde kullandığımız ahşap malzemenin kalitesine önem veriyoruz. Bu yüzden kalıcı olarak formunu koruyan ahşap fotoğraf çerçeveleri kullanıyoruz.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.