info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

FOTOĞRAF BASKI TÜRLERİ
Giclee baskı (sanatsal baskı), kaliteli fotoğraf baskısı yapmanın bir yöntemidir. Giclee sözcüğü adını ve prensibini, Fransızcada sıvı püskürtme, sıçratma anlamına gelen "la giclée" sözcüğünden alır ve mürekkep püskürtmeli (inkjet) baskı teknolojisi kullanır.

İyi bir fotoğraf baskısı almanın en önemli unsuru kullanılan kağıttır. Asitsiz ve doğal lifli kağıtlar kullanarak, sıradışı netlik ve renk performası ile gerçek tonlar ve daha çok doku alabileceğin fotoğraf baskısı ve kağıt çeşitlerimizi inceleyebilirsin. Daha çok ürün alternatifi ya da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsin.

FINE ART BASKI / FOTOĞRAF BASKI

Fine Art Baskı / Fotoğraf Baskı

Fine art baskı, en iyi kalite, uzun ömürlü ve asitsiz kağıtlarla yüksek çözünürlükte üretilen bir fotoğraf baskı türüdür.

Sanatsal Baskı`da, fineart baskılar 1440 dpi, 10 renk pigment renk sistemi ile yapılır.

Sanatsal Baskı, fine art baskıların üretiminde Hahne Mühle fotoğraf kağıtlarını kullanır, bu baskılar 100 yılı aşkın ömürlü, asitsiz ve doğal fotoğraf baskı kağıtları ile üretilir.

Fine Art Baskı - Fotoğraf Kağıdı ve Çerçeve Çeşitleri

KANVAS BASKI

Kanvas Baskı

Kanvas baskı, yüksek kalitede kanvas üzerine yapılmış bir fotoğraf baskı çeşididir.

Kanvas baskıyı genellikle dokusu sebebiyle fotoğraf sanatçıları veya karışık medya üzerinde resim yapanlar tercih eder.

Kanvas baskılar 1440 DPI ile parlak beyaz 400 gr. pamuk kanvas üzerine baskı yapıldıktan sonra 4 cm kalınlığında çam çerçeveye gerilerek üretilir.

Kanvas Baskı - Fotoğraf Kağıdı ve Çerçeve Çeşitleri

DIPLEKS BASKI

Dipleks Baskı

Dipleks baskı (diasec, pleksi sandviç) modern bir görünüm için tercih edilen, görsel sunumda en yüksek derecede zarafet ve şıklık sağlayan bir fotoğraf baskı türüdür. Dipleks baskı tekniği ile üretilen fotoğraf baskıları, genellikle müze ve galeriler tarafından modern görünümü, kalitesi ve uzun ömürlülüğü sebebiyle tercih edilir.

Dipleks baskı ile hazırlanmış eserin pleksiglasa (akrilik) özel bir yapıştırıcı malzeme ile doğrudan iliştirildiği ve arkada alüminyumdan yapılan koruyucu bir tabaka ile sandviç haline getirildiği sıradışı bir sunum biçimidir.

Eserin arkasına yerleştirilen askı sistemi sayesinde dipleks baskıların istenilen mesafe ile duvara asılması kolaylaştırılmıştır.

Üretilen baskılarda, Pleksiglas (akrilik) çerçeve sayesinde sırt ile resim arasındaki yansıma önlenerek parlak ve şık bir sunum sağlanmıştır.

Dipleks Baskı - Fotoğraf Kağıdı ve Çerçeve Çeşitleri

FOTOĞRAF BASKI FİYATLARI

Fotoğraf Baskı Fiyatları

Sanatsal Baskı`dan verebileceğiniz siparişlerde, fotoğraf baskısı, fotoğraf kağıdı ve fotoğraf çerçevesi türleri ile ilgili fiyat ve bilgilere
Fotoğraf Baskı Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.