info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

İADE VE İPTAL

Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir.

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE , İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

sanatsalbaski.com siparişte teknik bir problemden veya kendinden kaynaklanan gözlü görünür bir problem çıkma halinde 14 gün içinde ürünü iade eder ancak siparişi verenin gözünden kaçan pikselasyon, düşük çözünürlük veya düşük kaliteli dijital imge problemleriyle ilgili mesuliyet kabul etmez.

Yine de üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

"İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir."

SİPARİŞ İPTAL İŞLEMLERİ

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal edilebilir. İptal işlemi 0212 221 12 63 no'lu telefon veya info@sanatsalbaski.com adresine isim, soyad ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.

DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ

Ürün değişimi/iadesi yapacağınız durumlarda, ürün için e fatura üzerine talebinizi yazarak iletişim bilgilerinde yer alan adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürün değişimi/iadesi için alınan ürünün kullanılmamış/hasar almamış olması gerekmektedir . İade talebi ile tutar, kredi kartınıza iade edilecektir.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.