info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

İŞTİRAKLERİMİZ

Daka AŞ. 1987 yılından bu yana görsel reklam, iç ve dış tanıtım, fuar stand organizasyonu, vitrin dekorasyonu, müze ve diğer sergi alanları için baskı ve tefriş konularında hizmet verir. Deneyimli ekibi ve ustalık anlayışıyla modern bir reklam atölyesidir.

 

 

Foto1001 Projesi, Daka reklam atölyesinin 2007 yılından beri geliştirdiği Tübitak destekli bir inovasyon projesidir. Bir resmin, fotoğrafın veya klasik bir resim tablosunun orjinaline çok yakın ve yüksek çözünürlüklü şekilde kopya edilmesi amacına hizmet etmek üzere tasarlanan bu sistem, bir konunun (resim, fotoğraf, vb.) küçük parçalar halinde fotoğraflanması ve özel bir programla bilgisayar ortamında birleştirilerek tek bir görüntü dosyası oluşturulması prensibine dayanır.

 

 

Karşılaşmalar, ortak üretim prensibi etrafında kurgulanan disiplinlerarası fikir atölyesidir. Yaratıcı endüstriler alanında üreten bireyleri farklı projelerde bir araya getirerek bu etkileşimin yaratacağı olasılıkları geliştirmeyi amaçlar ve çoğalmayı hayal eder.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.