info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

KANVAS BASKI

Kanvas baskı yüksek kalite kanvas üzerine yapılan fine art baskı türüdür. Sanatsal Baskı, kanvas baskılarda renklerin parlaklığını ve detayların canlılığını korumak üzere yalnızca %100 pamuk kanvas ve kanvasın kalıcı olarak formunu koruyan ahşap fotoğraf çerçeveleri kullanır.

Kanvas baskılar 1440 dpi ile parlak beyaz 355 gr pamuk kanvas üzerine baskı yapıldıktan sonra 4 cm kalınlığında çam çerçeveye gerilir. Bütün kanvas baskılarımız koruyucu bir spreyle güneşin UV ışınlarından korunur.

KANVAS BASKI FOTOĞRAF KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

1. Kanvas Fotoğraf Kağıdı 355 gr

Kodak Saten Kanvas Fotoğraf Kağıdı

Kanvas parlak beyaz, asitsiz, saten emülsiyonlu bir tabaka ile kaplıdır. Sonuç, mükemmel fotoğraf baskı kalitesi sağlayan çatlaksız, düz bir yüzeydir.

Saten Kanvas, müze niteliğinde ekran baskıları, keskin siyah-beyaz fotoğraf baskıları ve koleksiyon sürümleri basmak için idealdir. Doğal beyazlıktaki pamuk kanvas, saten bir yüzeye sahiptir.

2. Matt Kanvas Fotoğraf Kağıdı 395 gr

Ilford Matt Kanvas Fotoğraf Kağıdı

Mat kaplamalı, pamuk kanvas, pigment yazıcılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Matt Kanvas Fotoğraf Kağıdı, su bazlı boyalarla veya pigment mürekkeplerle fotoğraf baskısı yapmak için uygundur. Fine art baskıda tercih edilir.

KANVAS FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ ÇEŞİTLERİ

1. Yüzer Çerçeveler

Yüzer Fotoğraf Çerçevesi Beyaz

Yüzer çerçeve kanvas baskıların üzerinde benzersiz bir etki yaratır. Baskılar kalın bir tahta çerçeve içine tüm kenarlardan 6 mm uzakta kalacak şekilde yerleştirilir.

Çepeçevre boşluğun yarattığı gölge fotoğrafın çerçeve içinde yüzdüğü izlenimini uyandırır. Siyah, beyaz ve doğal kayın olmak üzere üç çerçeve seçeneği bulunur.

2. Kanvas Fotoğraf Kenarları

Kanvas Fotoğraf Çerçevesi Kenarı Resim

Kanvas fotoğraf kenarları seçeneği, özellikle çerçevesiz kanvas sunumları için çok önemlidir. Ahşap kasa üzerine gerilen kanvasın tüm kenarları, adeta bir çerçeve işlevi görür. Siyah, beyaz ve resim kenar olmak üzere üç kenar seçeneği bulunur.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.