info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

KULLANIM VE SATIŞ

Aşağıdaki koşullar ve esaslarda "SanatsalBaskı", "sanatsalbaski.com" ve "biz" kelimeleri ile İnternet sitesinin sahibi olan ve adresi Perpa Ticaret Merkezi B-Blok 2. kat no. 84-86, Okmeydanı, İstabul 34384 olan SB SANATSAL BASKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ "Siz" kelimesi ile İnternet sitesinin kullanıcılarını anlatmaktadır.

- İnternet sitemizi kullanarak aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş oluyorsunuz.

- sanatsalbaski.com bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Sitemiz ve kullanım koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız bizde saklıdır. Eğer buradaki hükümlerin herhangi biri geçersiz ya da hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz hale gelirse, bu koşul ya da hüküm bölünebilir kabul edilir ve geri kalan koşul ve hükümlerin geçerliliği ve uygulanabilirliğini etkilemez.

- İnternet sitesini ya da herhangi bir ürün resmini, ürün bilgisini, ürün tanımını, fiyatı, sayfa düzenini, sayfa tasarımını, ticari takdim şeklini, ticari markayı, logo ve diğer içerikleri açıkça izin verilmiş olması haricinde, ticari bir amaç için çoğaltamaz, kopyalayamaz, satamaz ve diğer şekillerde istismar edemezsiniz.

- İnternet sitesi içeriğini izlemek, almak ya da kopyalamak için bir robotu örümcek ya da diğer veri çıkarma araçlarını veya süreçlerini kullanamazsınız.

- İnternet sitesinin ismini ya da İnternet sitesinde kullanılan ticari markaları içeren herhangi bir meta etiket, arama terimi, anahtar terim ya da benzerini kullanamazsınız.

- İnternet sitesini sunmak için kullanılan teknolojileri ve İnternet sitesinde sunulan hizmetleri modifiye edemez, bunlardan türev çalışmalar üretemez, üzerlerinde ters mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez, çözemezsiniz.

- İnternet sitesine müdahale eden ya da başka kullanıcıların İnternet sitesini kullanma yeteneğini sınırlayan herhangi bir işlem yapamazsınız.

- Üçüncü şahısların bu Kullanım Koşullarına göre yasak olan herhangi bir faaliyeti yapmasına yardımcı olamaz veya buna teşvik edemezsiniz.

- İnternet sitesini kullanımınızdan doğan herhangi bir anlaşmazlıkta TC kanunları geçerli olacaktır.

- SanatsalBaskı'da resim ve fotoğrafların sanatsal baskısı arkalık ve çerçeve seçenekleri ile birlikte satılır.

SanatsalBaskı YÜKLE VE SATINAL HİZMETİ

- sanatsalbaski.com kullanıcıları kendi görsellerini sistemimize yükleyerek işlerinin fineart baskısını sipariş edebilir. Bunu yaparken kağıt, diğer medya, baskı tipi, format, boyut ve arkalık seçeneklerinden kendisine uygun olanları seçer. (Bu konularda danışmanlık almak için bizimle iletişime geçebilir ve baskı atölyemize başvurabilirsiniz).

- Kendi görsellerinizin sanatsalbaski.com baskısını satın aldığınızda;

- Ana sayfa ekranı. Bu ekranda yükleme işlemini yapabilirsiniz.

- Yükleme sayfası ekranı. Burası ara yüzümüzü kullanarak görselinizi internet sitemize yükleyebileceğiniz sayfadır. Bu sayfada istediğiniz baskı türüne (Fineart, kanvas veya dipleks) ve arkalık ve yerleştirme türlerine karar verirsiniz.

- Sipariş sayfası ekranı. Bu sayfada seçtiğiniz baskı türüne göre sunulan seçeneklerin içinden size uygun olan boyut ve kağıt türüne karar verirsiniz. Burada yapılacak olan baskının bütün özellikleri belirlendikten sonra size siparişinizin fiyatı bildirilir.

- Alışveriş sepeti ekranı. Burada siparişinizi değiştirmek imkanınız vardır. Burada size bir müşteri hesabı oluşturulur.

- Özet ve ödeme ekranı. Bu sayfada ödeme şeklinizi ve siparişinizin detaylarını (içerik, adet, gönderim şekli, fiyat) teyit edersiniz. Bu ekranda siparişinize değişiklik yapabilirsiniz.

- Ödeme ekranına geçebilmek için İnternet sitemizin kullanım ve satış koşullarını kabul etmeniz gerekir. Kabul ettiğinizi en alttaki seçme kutusunu işaretleyerek belirtirsiniz. Her sipariş öncesi koşulların kabulu gereklidir.

- Siparişinizin ödemesini yaparsınız.

- Banka ödemeyi konfirme eder.

- Birkaç dakika içinde internet sitemizden email adresinize siparişinizle ilgili konfirmasyon notu gönderilecektir.

SanatsalBaskı GENEL SATIŞ KOŞULLARI

- Fiyatlarımıza ülke içi vergiler dahildir.

- Fiyatların para birimi siparişin verildiği ülkeye göre değişir: Türkiye için Türk Lirası, Euro kuşağındaki ülkeler için Euro, İsviçre için CHF, İngiltere için GBP, ABD için Amerikan Doları, Diğerleri için Euro.

- Türkiye dışında bir ülkeden sipariş verildiğinde siparişi veren taraf ürünü ithal etmiş olur. Avrupa Birliği ve DOM-TOM dışındaki ülkelerden sipariş verildiğinde ürüne eklenebilecek olan yerel vergilerden kullanıcı mesuldur.

- Bu vergiler sanatsalbaski.com’un yetki alanı dışında belirlenir. Bu konuda kendi ülkenizdeki danışma mercilerinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

- SanatsalBaskı’ın fiyatlarını her zaman değiştirebilme hakkı saklıdır. Sipariş edilen ürünlerin fiyatları siparişin verildiği tarihte web sitesinde görünen fiyatlardır.

- Sipariş edilen ürünlerin fiyatları ödenene kadar ürünler sanatsalbaskı.com’un malı kabul edilir.

ÖDEME ŞEKİLLERİ VE EMNİYETİ

- sanatsalbaski.com ödeme şekli olarak sadece kredi kartı kabul eder (VİSA, MASTERCARD)

- Kredi kartı ile yapılan ödemeleride işlemler Garanti Bankası'nca yürütülür. Kullanıcının banka bilgileri şifrelidir. İnternette serbest halde dolaşmaz. Kullanıcının banka bilgileri (kart numarası, son kullanım tarihi vs.) sanatsalbaski.com ile paylaşılmaz.

FATURA VE VERGİ

- İnternet sitesi tarafından kaydedilen müşteri bilgileri fatura teşkil eder.

- sanatsalbaski.com’da ödeme yaptığınızda Garanti Bankası'nın güvenli ağına girmiş olursunuz ve banka bilgileriniz SSL teknolojisi ile şifrelenir. Banka bilgileriniz SanatsalBaskı’la paylaşılmaz ve İnternet içinde dolaşımına izin verilmez.

- Yurt dışı sevkiyatımız ülkenize ulaştığında ithalat vergisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ve bunun dışındaki gümrük vergileri tamamen müşterinin sorumluluğu altındadır.

- sanatsalbaski.com bu gibi konularda yetki sahibi değildir. İthalat ve gümrük vergileri ülkeden ülkeye değişkenlik gösterir o yüzden bu konularda yetkili yerel mercilerden bilgi alınması gerekmektedir.

- Ülke dışına yapılan sevkiyatların gümrükte açılma ve tetkik edilme ihtimali vardır.

GÖNDERİM ADRESİ

- Siparişinizi verdiğiniz anda gönderim adresi olarak bildirdiğiniz adres siparişinizin sevkedileceği adrestir. Bu adres fatura adresinizden farklı olabilir.

- Sipariş verildikten sonra gönderim adresini değiştirmek imkansızdır. Fakat yine de böyle bir zorunlulukla karşılaşırsanız sanatsalbaski.com ile iletişime geçiniz.

SİPARİŞİN TESLİM ALINIŞI

- Bütün sanatsalbaski.com siparişleri gönderim esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Paketinizi teslim alırken hasar kontrolü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

- Siparişinizi kargo görevlisinin önünde açınız. Hasar ve problemler için kontrol ettikten sonra eğer bir problem tetkik ederseniz lütfen teslim almayınız. Aynı kargo görevlisiyle geri gönderip aynı gün müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz.

- Yukarda anlatılan kurallara uyulduğu taktirde sanatsalbaski.com hasarlı ürünü geri alıp size yeni bir gönderim çıkartır. Aksi taktirde LamSanat'ın hasarlı ürünler üzerinde herhangi bir sorumluluğu yoktur.

İADE HAKKI

- Eğer siparişiniz yanlış gönderilmiş ise sanatsalbaski.com ürününüzü iade alır.

- Böyle bir durumda lütfen iade koşullarını görüşmek için müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz. Yanlış gönderim durumunda yeni gönderimin masrafını sanatsalbaski.com üstlenir.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ VE SORULARINIZ

- Sorularınız ve bilgi talepleriniz için iletişim formunu kullanabilir ya da müşteri temsilcimize e posta ya da telefon yolu ile irtibat kurabilirsiniz... Hizmetlerimiz ve siparişleriniz hakkında bilgi vermekten mutluluk duyarız.

ZORUNLU HALLER

- Zorunlu haller söz konusu olduğunda sanatsalbaski.com ortaya çıkan gecikme ve aksaklıklardan sorumluluk kabul etmez.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.