info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

POSTER BASKI

Poster baskı, 180 gr. Mat veya Parlak poster kağıdına su bazlı mürekkep kullanan Latex dijital baskı makinalar kullanılarak baskı yapılır. Poster Baskı uzun yıllardır çok tercih edilen bir üründür.

Özellikle özel dekorasyon amacı olarak duvar posteri, mimari sunum baskı, mimari pafta baskı, amaçlı kullanılabildiği gibi ajans sunum dosyası amaçlıda kullanılmaktadır. Tanıtım, seminer, duyuru ilanlarında poster baskıyı kullanabilirsiniz. Günümüzde dijital baskının gelişmesi ile poster baskı yaptırmakta kolaylaştı.

Yüksek kalitede Latex dijital baskı ile posterinizi sanatsalbaski.com üzerinden online modülümüzü kullanara bastırmanız mümkün. Sanatsalbaski.com sitesi üzerinden mat ve parlak olmak üzere iki çeşit poster kağıdı kullanarak baskı yapabilirsiniz. Sanatsalbaski.com üzerinden poster baskılarınızı sadece baskı (Rulo olarak), 5 mm fotoblok üzerine sıvanmış olarak veya 3 mm siyah forex (sintra, dekota) üzerine sıvanmış olarak alabilirsiniz.

POSTER BASKI FOTOĞRAF KAĞIDI ÇEŞİTLERİ

1. Parlak Poster Kağıdı

Yüksek kalitede poster baskı için 180g parlak rulo poster kağıtlarımız iç mekan mürekkep kullanan Latex yazıcılarla kullanılmaktadır. Bu kağıtlar çok iyi renk uyumu sağlar. Ham kağıt ağırlığı metrekarede 180 gramdır. Üzerine ek olarak ince bir katman mürekkep tutan kimyasal kaplama (coating) gelir. Basılmış fotoğraf kağıdının ruloya sarılmasında hiç bir sakınca yoktur.

Latex Poster Kağıdı Teknik Özellikleri

 • Total thickness (μm) 180±5
 • Thinkness of base (μm) 170±3
 • Thinkness of coating (μm) 10±5
 • Whiteness (CIE) 》80
 • Opacity ≥90%
 • Gloss (60°) 30±5

2. Mat Poster Kağıdı

Yüksek kalitede poster baskı için 220 gr. mat rulo poster kağıtlarımız iç mekan mürekkep kullanan Latex yazıcılarla kullanılmaktadır. Bu kağıtlar çok iyi renk uyumu sağlar. Ham kağıt ağırlığı metrekarede 220 gramdır. Üzerine ek olarak ince bir katman mürekkep tutan kimyasal kaplama (coating) gelir. Basılmış fotoğraf kağıdının ruloya sarılmasında hiç bir sakınca yoktur.

Rulo Mat Fotoğraf Kağıdı Teknik Özellikleri

 • Total thickness (μm) 220±8
 • Thinkness of base (μm) 210±5
 • Thinkness of coating (μm) 11±1
 • Whiteness (CIE) ≧85
 • Opacity ≥95%
 • Gloss (60°) 2.5±0.5
 • Color density C 1.3±0.2
 • Color density M 1.1±0.2
 • Color density Y 1.0±0.2
 • Color density K 1.2±0.2

Poster Baskı Sunum Çeşitleri

1.Çerçevesi Rulo Poster Baskılar

Poster baskı için, tercih ettiğin çerçeve boyutunda ve kolay taşınabilir paketinde rulo olarak temin edebilirsin. Tanıtım, seminer, duyuru ilanlarında poster baskıyı kullanabilirsiniz. Rulo baskı, ezilip bükülmeden, korunaklı karton tüpün içine yerleştirilir. Bu özelliği ile mimari sunum baskı, mimari pafta baskılar için çok uygun bir baskı tekniğidir.

2. 5 mm Fotoblok Baskı

Fotoblok (Photoblok, Foamboard) poster baskıların sıvanmasında en çok kullanılan sert zemin malzemelerinden biridir. Sanatsalbaski.com üzerinden poster baskılarınız için 5 mm fotobloklu olarak sipariş verebilirsiniz. Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tuttarabilirsiniz. Fotoblok üzerine bastırdığınız posterlerinize ayrıca çerçeve yapmanıza gerek kalmaz. Fotoblok hafif ve sert bir yapıya sahiptir. Taşıması ve montajı çok kolaydır. Bu nedenle ev ve firma dekorasyonlarında, fuar alanlarında, vitrinlerde tercih edilen sunum tekniğidir.

3. 3 mm Siyah Foreks Baskı

Foreks (Dekota, sintra) poster baskıların sıvanmasında en çok kullanılan sert zemin malzemelerinden biridir. Sanatsalbaski.com üzerinden poster baskılarınız için 3 mm siyah foreks siparişi verebilirsiniz. Foreks poster baskılarınız kenarlarındaki 3 mm’lik siyah et kalınlığı ile çok daha şık bir görüntü oluşturmaktadır. Bu özelliği ile ev ve firma dekorasyonları ve ajans sunum dosyası amaçlıda

Arkasında bulunan çift taraflı bandı sayesinde istediğiniz zemine kolayca tuttarabilirsiniz. Foreks üzerine bastırdığınız posterlerinize ayrıca çerçeve yapmanıza gerek kalmaz. Foreks hafif ve sert bir yapıya sahiptir. Taşıması ve montajı çok kolaydır. . Bu nedenle ev ve firma dekorasyonlarında, ajans portfolyo dosyalarında tercih edilen sunum tekniğidir.

Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.