info@sanatsalbaski.com     |     0532 237 96 10     |     Whatsapp Canlı Destek

TESLİMAT


Kargo Durumu Sorgulama
Siparişinizin kargo durumunu öğrenmek için lütfen aşağıdaki kargom nerede butonuna basın...

TESLİMAT HİZMETLERİ ve TESLİMAT ZAMANLARI

- sanatsalbaski.com ürünlerini teslim etmek için farklı kargo servisleri kullanır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki başlıkları okuyunuz.

- Siparişlerinizin teslimat zamanları ısmarlanan ürün bileşimine bağlıdır. sanatsalbaski.com yalnızca pazartesi ve cumaları ürün sevkiyatı yapar. Teslimat zamanı tahminlerine hafta sonları dahil değildir.

- Bütün ürünler için Ortalama Sevkiyat Zamanları:

Kullanıcı tarafından yüklenen eserlerin baskısı için: 2-5 iş günü

  • Ortalama Teslimat Aktarma Zamanları -Türkiye için: Üretimden 2 gün sonra
  • Ortalama Teslimat Aktarma Zamanları - Kıta Avrupası ve Diğerleri için: Üretimden 3-7 gün sonra

- Şu an için gönderim yaptığımız ülkeler aşağıdaki gibidir: Almanya, Belçika, Kıbrıs, Danimarka, İspanya, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Latviya, Litvanya, Lüksenburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Slovakya, Slovenya, İsveç, İsviçre. Özel durumlarda bunlar dışındaki ülkelere de teslimat yapmamız mümkündür. Sorularınız için bize e posta, telefon ya da iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.

- Yurt dışı sevkiyatlarımız UPS kargo ile yapılır. Türkiye içindeki adresler için internet sitemizden yapılan bütün alışverişler için kargo ücretimiz 10 TL' dir. Türkiye dışına yapılacak teslimatlar için lütfen konfirmasyon sayfamıza gidiniz.

- Vergiler ülkeden ülkeye değişmektedir. Genel anlamda sadece Türkiye dışına gönderilen siparişler için sınır vergisi ödemek gerekebilir. Ürünlerimiz için ödenmesi gerekebilecek bütün vergilerden müşterilerimiz sorumludur. Türkiye dışındaki ülkelerdeki vergi mevzuatı için bu ülkelerin danışma mercilerine başvurunuz.

- Bütün siparişler hasar görmeden teslim edilebilmek için özenle paketlenir. Her bir eser balonlu naylona sarılır ve karton kutusuna veya karton tüpe yerleştirilir.

- Arkalıklı fotograflar kuvvetlendirilmiş karton kutulara yerleştirilir. Her bir fotoğrafa boyutuna göre ayrı kutu hazırlanır. Eseri daha iyi korumak amacıyla eserle karton kutu arasına koruma tabakası yerleştirilir.

- Siparişinizi tamamladığınızda size bir takip numarası verilecektir. Eğer siparişiniz için takip numarası almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin. Bu durumda siparişinizi sizin için biz takip ederiz.

- Sorularınız için lütfen bize info@sanatsalbaski.com adresinden ulaşabilirsiniz.

- Ödemeler kredi kartı ile yapılır (Visa veya Mastercard).

- sanatsalbaski.com sanal kartla da ödeme kabul eder. Bu kartla bize banka bilgilerinizi vermeden internet üzerinden alışveriş edebilirsiniz. Lütfen bu kart hakkında bilgi almak için bankanıza başvurun.

- sanatsalbaski.com üzerinden yapacağınız her işlem Garanti Bankasının ödeme sisteminden geçer. Banka bilgileriniz kodludur (SSL teknolojisi, Secure Socket Layer) ve internette dolaşamaz. Kart numaranız, son kullanım tarihi gibi kart ve banka bilgileriniz sanatsalbaskı.com’dan gizli tutulur.

- sanatsalbaski.com siparişlerinizi hasarsız teslim etmek için büyük özen gösterir. Bütün çabamıza rağmen kapınıza gelen üründe hasar olduğu taktirde aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

  • Lütfen paketinizi kargo personelinin önünde açın ve kontrol ediniz.
  • Eğer bir hasar tespit ederseniz paketi teslim almayınız.
  • sanatsalbaski.com’a geri gelmesi için aynı personele geri veriniz. Hasarlı bir paketi teslim almamanız gerekir.
  • Ertesi çalışma günü adresinize ikinci bir sevkiyat çıkartılacaktır.
  • Hasarlı ürün teslimatı sonrasında yukarıdaki adımlar takip edilmemişse sanatsalbaski.com bu ürünlerle ilgili sorumluluk kabul etmez.
Kullanım ve Satış Gizlilik ve Uyarılar Teslimat İade ve İptal
Yeni içeriklerimizden ilham almak ve kampanyalarımızı takip etmek istersen, bültene abone ol!
BİZE ULAŞIN : 0532 237 96 10 "All rights reserved" is a copyright formality indicating that the copyright holder reserves, or holds for their own use, all the rights provided by copyright law.