İade ve İptal


  1. İADE HAKKI

SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi’nin ürünü hatalı göndermesi, ürün üretilirken teknik bir problem oluşması veya SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi’nden kaynaklanan gözlü görünür bir problem çıkması halinde Müşteri’nin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı vardır. Böyle bir durumda lütfen iade koşullarını görüşmek için müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz. Yanlış gönderim durumunda yeni gönderimin masrafını SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi üstlenir.

  1. İADE HAKKININ GEÇERLİ OLMADIĞI DURUMLAR

Ancak aşağıda belirtilen durumlar için, ürün/ürünler MÜŞTERİ tarafından kullanılmamış/istifade edilmemiş olsa dahi, MÜŞTERİ’nın iade hakkı bulunmamaktadır :

  1. MÜŞTERİ’nin siparişini oluştururken yaptığı hatalarından meydana gelen (yanlış boyutlandırma, hatalı baskı tipi seçimi, hatalı kağıt seçimi, hatalı çerçeve seçimi ve benzeri) durumlarda SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi iade ve değişim kabul etmemektedir.
  2. MÜŞTERİ’nın sipariş oluştururken kullandığı görseldeki pikselasyon, düşük çözünürlük veya düşük kaliteli dijital imge problemleriyle ilgili mesuliyet kabul etmez be bu durumlarda SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi iade ve değişim kabul etmemektedir.
  3. İade hakkı kullanımı mümkün olan hallerde, MÜŞTERİ, iade süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan kanun gereği sorumludur. Buna göre, iade tarihine kadarki süreçte Ürün`ün teknik özelliklerine ve işleyişine uygun bir şekilde kullanılmamasından ötürü değişiklik veya bozulma olursa MÜŞTERİ iade hakkını kaybedebilir.
  1. TESLİMAT İLE İLGİLİ BİLGİLER

SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi her bir siparişin üretimine çok özen göstermektedir ve siparişlerin kargo esnasında zarar görmeyecek şekilde özenle paketlemektedir.

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 16.00`ya kadar iptal edilebilir. İptal işlemi 0532 237 9610 no`lu telefon veya info@sanatsalbaski.com adresine isim, soyad ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.

  1. DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ
Ürün değişimi/iadesi yapacağınız durumlarda, ürün için e-fatura’nın ikinci sayfasında bulunan form üzerine talebinizi yazarak iletişim bilgilerinde yer alan adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürün değişimi/iadesi için alınan ürünün kullanılmamış/hasar almamış olması gerekmektedir . İade talebi ile tutar, kredi kartınıza iade edilecektir.