Kargo Takibi ve Teslimat


Kargo Durumu Sorgulama
Siparişinizin kargo durumunu öğrenmek için lütfen aşağıdaki alana kargo takip kodunuzu yazıp kargom nerede butonuna basın...(Kargo takip numarası size siparişiniz kargoya verilince email ile bildirilecektir )


TESLİMAT HİZMETLERİ ve TESLİMAT ZAMANLARI

SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi ürünlerini teslim etmek için farklı kargo servisleri kullanır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki başlıkları okuyunuz.

- Siparişlerinizin teslimat zamanları ısmarlanan ürün bileşimine bağlıdır. SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi yalnızca hafta içi günlerde ürün sevkiyatı yapar. Teslimat zamanı tahminlerine hafta sonları dahil değildir.


- Bütün ürünler için Ortalama Üretim ve Sevkiyat Zamanları:

Kullanıcı tarafından yüklenen eserlerin baskısı için:

1-5 Adet ürün siparişlerinde: 2-5 iş günü içinde ürünler kargoya hazır hale gelir.

6 Adet ve üzerindeki ürün siparişlerinde: Ürünlerin kargoya hazır hale gelme süresi için SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. ile iletişime geçiniz.

-Ortalama Teslimat Aktarma Zamanları -Türkiye için: Üretimden 2-3 gün sonra

- Ortalama Teslimat Aktarma Zamanları - Kıta Avrupası ve Diğerleri için: Üretimden 3-7 gün sonra


Diğer Notlar:

1. Türkiye içindeki adresler için internet sitemizden yapılan bütün alışverişler için kargo ücretimiz sabittir.. Yurt dışı sevkiyatlarımız anlaşmalı kargo firmaları ile yapılır. Türkiye dışına yapılacak teslimatlar için bize e-posta, telefon ya da iletişim formu ile ulaşabilirsiniz


2. Vergiler ülkeden ülkeye değişmektedir. Genel anlamda sadece Türkiye dışına gönderilen siparişler için sınır vergisi ödemek gerekebilir. Ürünlerimiz için ödenmesi gerekebilecek bütün vergilerden müşterilerimiz sorumludur. Türkiye dışındaki ülkelerdeki vergi mevzuatı için bu ülkelerin danışma mercilerine başvurunuz.


3. Bütün siparişler hasar görmeden teslim edilebilmek için özenle paketlenir. Her bir eser balonlu naylona sarılır ve karton kutusuna veya karton tüpe yerleştirilir.


4. Arkalık ile üretilen siparişleriniz kuvvetlendirilmiş karton kutulara yerleştirilir. Her bir sipariş boyutuna göre ayrı kutu hazırlanır. Eseri daha iyi korumak amacıyla eserle karton kutu arasına koruma tabakası yerleştirilir.


5. Siparişinizi tamamladığınızda size bir takip numarası verilecektir. Eğer siparişiniz için takip numarası almadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin. Bu durumda siparişinizi sizin için biz takip ederiz.


6. Ödemeler kredi kartı (Visa veya Mastercard) veya havale ile yapılır.

- SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi sanal kartla da ödeme kabul eder. Bu kartla bize banka bilgilerinizi vermeden internet üzerinden alışveriş edebilirsiniz. Lütfen bu kart hakkında bilgi almak için bankanıza başvurun.

- SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi üzerinden yapacağınız her işlem Paytr ödeme sisteminden geçer. Banka bilgileriniz kodludur (SSL teknolojisi, Secure Socket Layer) ve internette dolaşamaz. Kart numaranız, son kullanım tarihi gibi kart ve banka bilgileriniz sanatsalbaskı.com’dan gizli tutulur.Sanatsalbaski.com siparişlerinizi hasarsız teslim etmek için büyük özen gösterir. Bütün çabamıza rağmen kapınıza gelen üründe hasar olduğu taktirde aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

1. Lütfen paketinizi kargo personelinin önünde açın ve kontrol ediniz.

2. Eğer bir hasar tespit ederseniz paketi teslim almayınız.

3. sanatsalbaski.com’a geri gelmesi için aynı personele geri veriniz. Hasarlı bir paketi teslim almamanız gerekir.

4. Ertesi çalışma günü adresinize ikinci bir sevkiyat çıkartılacaktır.

5. Hasarlı ürün teslimatı sonrasında yukarıdaki adımlar takip edilmemişse sanatsalbaski.com bu ürünlerle ilgili sorumluluk kabul etmez.

6. Diğer sorularınız için bize info@sanatsalbaski.com adresinden ulaşabilirsiniz.